Українці на ставки в інтернеті витратили близько $1 млрд в 2015 році

Рейтинг Букмекерів

Народний депутат України Павло Кішкар заявив, що українські громадяни за 2015 рік зробили ставки в інтернеті на загальну суму понад 25 млрд гривень (близько $ 967 млн за курсом на даний момент).

1-16

Народний депутат Павло Кішкар посилається на офіційну звітність

«Є офіційна звітність за 2015 рік. Громадянами України здійснено ставок на понад 25 млрд грн в мережі інтернет», – повідомив він в ефірі програми «Гра інтересів».

За його словами, на сьогоднішній день гральний бізнес є основою корупції, основою для підтримки банд-формувань, для розвитку і підтримки злодіїв в законі, але не прибутку держави.

Раніше президент СРО «Асоціація букмекерських контор» Дарина Денисова заявила, що український ринок гемблінгу має великий потенціал і може залучити серйозних гравців галузевого ринку, але для цього потрібно зробити гемблінг законним.

Про те, як ставки на спорт стали одним з основних онлайн-захоплень українців, читайте в нашому матеріалі «Гроші потрібні? До $ 500 млн інвестицій принесе легальний гемблінг Україні».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?