Дарина Денисова: розвиток гемблінгу в Україні вимагає прозорих правил

Рейтинг Букмекерів

14 вересня в Києві пройде конференція про розвиток фентезі-спорту в Україні Fantasy Sport. Ukraine. Про ситуацію навколо можливої легалізації гемблінгу в цій країні розповіла Президент СРО «Асоціація букмекерських контор» Дарина Денисова.

5554

Дарина Денисова: вхід в Україну серйозних компаній цілком передбачуваний і логічний хід

Дарина повідомила, що український ринок гемблінгу має великий потенціал і може залучити серйозних гравців галузевого ринку. Однак для його розвитку необхідно перевести гемблінг в законне русло і створити максимально прозорі правила гри.

«По суті, гемблінг легальний зараз практично у всіх навколишніх країнах. І з урахуванням якісної глибини аудиторії гравців «вхід» в країну серйозних компаній цілком передбачуваний і логічний хід. Але, на жаль, до сих пір говорити про це з практичного боку досі заважає опір супротивників легалізації гемблінгу в цій країні», – додала Президент СРО «Асоціація букмекерських контор».

Особливо Дарина наголосила на важливості наведення порядку в контексті бази оподаткування та регуляторних процедур. «Нічого близького до цього в Україні поки що не спостерігається. Але ми, безумовно, будемо продовжувати стежити за новинами навколо можливої легалізації гемблінгу в країні», – підсумувала пані Денисова.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?