Україна: поліція згадала, що гемблінг в країні нелегальний

Рейтинг Букмекерів

Національна поліція України офіційно оголосила, що з 30-го листопада по 10-те грудня по всій території країни пройдуть масові рейди правоохоронців щодо виявлення фактів незаконної гральної діяльності.

Українські силовики знову публічно зацікавилися нелегальною «ігоркою»

Українські силовики знову публічно зацікавилися нелегальною «ігоркою»

Силовики повідомляють, що їх цікавить нелегальна активність підпільних казино, залів гральних автоматів, покерних клубів, а також букмекерських компаній. Нагадаємо, що всі ці сфери індустрії гемблінгу в Україні офіційно знаходяться під забороною з 2009-го року. Нещодавно «Рейтинг Букмекерів» писав про те, чому довгоочікувана легалізація грального бізнесу в країні досі не перейшла зі стадії розмов у практичну площину.

Акції виявлення «нелегалів» проводитимуться співробітниками Департаменту по захисту економіки Нацполіціі з допомогою (за необхідності) бійців спецпідрозділів.

Як написав на своїй сторінці в Facebook начальник Головного Управління МВС України по Києву Олександр Терещук, правоохоронці також розраховують на допомогу звичайних громадян. «Отримана інформація буде негайно і ретельно перевірена. За всіма підтвердженими фактами будуть вжиті заходи реагування» – гарантує шеф київської міліції. 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?