У рейтинг доданий новий букмекер Betmaster

Гончар Тарас

У рейтингу букмекерських контор оновлення – був доданий огляд букмекера Betmaster. Контора використовує програмне забезпечення власної розробки. Цільовий ринок компанії – країни СНД.

БК Betmaster доданий в рейтинг букмекерів

Букмекерська онлайн-контора Betmaster утворена в 2014 році. Цільовий ринок компанії – гравці з країн пострадянського простору. Сайт доступний російською та англійською мовами. БК регулюється ліцензією Кюрасао.

Наземних пунктів прийому ставок контора не має і доступна тільки в мережі інтернет. Сайт не відрізняється широким функціоналом і вибором послуг – на даний момент доступні тільки ставки на популярні спортивні події. Поповнювати і виводити кошти пропонується за допомогою банківських карт, швидко і без комісії. Обмежень по країнах немає. Рахунок завести можна в рублях, доларах або євро.

Ми просимо гравців, що мали досвід гри в цій конторі, залишати коментарі та коментарі. Якщо у вас є скарга на букмекерську контору «Бетмастер», «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Просимо вас залишати відгуки про досвід гри в цій БК в огляді Betmaster.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?