У Португалії онлайн-букмекерам видадуть ліцензії не раніше 2016-го року

Рейтинг Букмекерів

На практичну реалізацію ліцензування онлайн-операторів азартних ігор в Португалії знадобиться ще декілька місяців. Про це повідомив регулятор португальського ринку онлайн-букмекерів.

Видача ліцензій почнеться на початку 2016-го року

Видача ліцензій розпочнеться на початку 2016-го року

Есперансо Фігейредо, директор нового регулятора ринку онлайн-операторів азартних ігор в Португалії, заявив, що перші ліцензії на право здійснювати гральну діяльність онлайн, організація стане випускати до кінця 2015-го року чи, що більш ймовірно, у першому кварталі 2016-го року. До моменту, коли регулятор ринку стане видавати ліцензії, всі онлайн-оператори Португалії будуть здійснювати діяльність незаконно.

Всю інформацію про здійснення діяльності у сфері азартних ігор і ставок на спорт можна знайти на сайті регулятора ринку, де також розміщено перелік компаній, що мають можливість законно працювати на ринку Португалії до практичного застосування нового положення про онлайн-гемблінг.

«Рейтинг Букмекерів» раніше писав про те, що в Португалії відклали видачу ліцензій букмекерським компаніям через затримку в розробці технічного регламенту.

Нещодавно португальський ринок ставок на спорт покинули Bet365, William Hill і SBOBET.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?