У Португалії відклали видачу ліцензій букмекерським компаніям

Олександр Веселов

Видача ліцензій в Португалії відкладається через затримки в розробці технічного регламенту з боку регулятора.

У Португалії відклали видачу ліцензій букмекерським компаніям

У Португалії відклали видачу ліцензій букмекерським компаніям

Букмекерські компанії очікують початку видачі ліцензій на місцевому ринку з червня нинішнього року, коли був схвалений відповідний законопроект.

При цьому, як повідомляє Egrmagazine, регулятор досі продовжує розробляти норми технічного регламенту, тоді як всі процедури треба було завершити ще влітку. Цілком можливо, що учасникам, які бажають вийти на даний ринок, доведеться чекати до кінця року.

Планувалося, що ліцензії почнуть видаватися з вересня. При цьому ще в червні регулятор розкрив всі необхідні параметри, а в другій половині липня португальська влада оприлюднила вартість ліцензій.

Для отримання португальської ліцензії, що дозволяє приймати ставки онлайн, букмекерам доведеться сплатити до 12 тисяч євро. Дозвіл на використання платформи для прийому ставок було оцінено в 18 тисяч євро. За кожну наступну заявку буде стягуватися 2 тисячі євро.

Офіційна перевірка та дозвіл на використання технічної платформи для слот-ігор коштує 2 тисячі євро для кожного виду. Для наземних букмекерів, тоталізаторів і операторів, що приймають ставки на скачки, ліцензія в Португалії також буде коштувати 12 тисяч євро. Для отримання ліцензії бінго або її продовження, встановлена ​​ціна в 2 тисячі євро.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?