У Білорусі футболіста побили при затриманні за договірний матч

Рейтинг Букмекерів

2-го липня футболіст білоруської команди «Ошмяни» Сергій Булиненок був побитий після матчу 11-го туру першої ліги місцевого чемпіонату, в якому клуб потерпілого зіграв внічию з «Лучом» (Мінськ) з рахунком 3:3. Нападники запідозрили спортсмена в організації договірного матчу.

Спортсмен зізнався в організації договірного матчу при затриманні, побоюючись за своє життя

Спортсмен зізнався в організації договірного матчу при затриманні, побоюючись за своє життя

Про те, що 23-річний футболіст був побитий, повідомляє портал TUT.BY з посиланням на своїх користувачів. Зараз Булиненок знаходиться у відділенні нейрохірургії в мінській лікарні. Спортсмену потрібна операція.

«Позавчора у нас був матч з мінським «Лучом». Після гри їхали додому, в машині були я і ще чотири людини. І коли від’їхали недалеко від Ошмян, нас зупинили два автомобілі. Один підрізав зліва, інший був ззаду. Вискочили п’ятеро міцних озброєних хлопців у масках і почали нас викидати з салону», – розповів сам Булиненок.

«Ви зараз зіграли договірний матч, – кажуть. – Ми бачили вашу команду напередодні ввечері в парку, де ви розмовляли з литовцем з приводу результату матчу з «Лучом». Ти точно там був, ми вас бачили!», – Передав слова нападників спортсмен. При цьому сам він стверджує, що в той вечір був з друзями і нічого не знає про литовця.

«Коли мене поставили перед камерою, то сказав все, що вимагали: «Так, я там був», і інша така маячня». Потім нас посадили в різні машини, мене повезли в управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією по Мінську і Мінській області. Почався допит, і я сказав, що на камеру під час захоплення говорив маячню, тому що боявся за своє життя. І розповів правду – про те, що ні в яких зустрічах з литовцем з приводу договірних матчів не брав участі і нічого про це не знаю. Сказав, що був в місті з друзями. А якби такі розмови велися, то не брав участі б в такому матчі, а просто зібрався і поїхав би до Мінська. Тому що для мене участь у «договірняках» неприйнятна», – поділився Булиненок.

Близько першої години ночі футболіста відпустили, після чого він попрямував до лікарні. «Діагностували зміщення щелепи, перелом вилиці і кісточки під оком. Сказали, що близько двох тижнів потрібно лікуватися в лікарні. Решту хлопців теж допитували, після чого відпустили. Але, на щастя, їх при затриманні так не побили», – додав він.

«Виявляється, були затримані ще люди з футбольного клубу «Луч». Нібито якийсь литовець комусь із гравців якісь гроші передавав, ведеться розслідування. Що далі? Поки толком нічого не знаю. Сказали, що ведеться розслідування і що з’явилися якісь результати. Стосовно побиття при затриманні, то в управлінні пояснили, що вони не можуть контролювати цю групу захоплення, яку наймають. Мовляв, ці хлопці при затриманні діють на свій розсуд, – зазначив Булиненок.

«Стосовно інформації з приводу футболіста «Ошмян», то ним було написано заяву. За фактом цієї заяви проводиться перевірка. І її результати будуть нами обов’язково оприлюднені. За результатами цієї перевірки будуть визначені правомірність затримання та дій співробітників правоохоронних органів, які проводили затримання. З приводу затримання представників клубу «Луч» інформація буде розміщена на офіційному сайті МВС найближчим часом» – прокоментував ситуацію порталу TUT.BY заступник начальника прес-служби МВС Республіки Білорусь Георгій Евчар.

Варто зазначати, що по ходу матчу «Ошмяни» – «Луч», що завершився внічию з рахунком 3:3, «Ошмяни» двічі вели з різницею в два м’ячі (2:0, 3:1), але не втримали перемогу, пропустивши третій гол на 82-й хвилині з пенальті. Сергій Булиненок при цьому вийшов на заміну на 90-й хвилині.

Зараз «Ошмяни» займають останнє місце в першій лізі, а «Луч» займає четверту сходинку.

Футболіст раніше попросив клуб розірвати контракт, але в «Ошмянах» його попросили дограти до кінця першого кола. За його словами, він повідомив членам клубу про своє побиття і допити, чим збентежив їх.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон, спрямований на боротьбу з договірними матчами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?