Інші

Читайте прогнози на другорядні турніри з волейболу на «Рейтингу Букмекерів». В цьому розділі експерти «РБ» публікують ставки на такі європейські змагання, як Кубок ЄКВ і Кубок Виклику, і інші турніри.

Прогноз і ставка. Формула 1. Гонка Гран-прі Великобританії: Хемілтон переможе, Ферстаппен зійде на подіум
Прогнози редакції «РБ»
Прогноз і ставка. Формула 1. Гонка Гран-прі Великобританії: Хемілтон переможе, Ферстаппен зійде на подіум

Завдяки поулу Боттаса коефіцієнт на перемогу Хемілтона спокусливо виріс. Це домашня траса для Льюїса, де він зробить все, щоб перемогти. Він виграв в Сільверстоуні 4 з 5 останніх гонок, а торік не переміг тільки тому, що його на першому ж колі зачепив Райкконен. Його розвернуло і відкинуло в хвіст пелотону, тим не менш, він зміг прорватися на другу сходинку. Давно на перемогу Льюїса не давали такий великий коефіцієнт, при тому, що він стартує другим. Спробуємо цим скористатися. Кваліфікація вийшла щільною – чотири гонщика вмістилися менш ніж у двох десятих. У хорошій формі Red Bull – Ферстаппен стартує четвертим і має…

Підтвердження підписки
Вдало підписався!

Ми відправили вам листа з підтвердженням на вказаний email. Всього один клік для активації підписки на нові прогнози. Будь завжди в темі :)

Круто, тепер все нові прогнози будуть приходити до тебе на вказаний email. Будь завжди в темі :)

Хочеш відписатися?

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові прогнози на цей вид спорту на вашу електронну адресу.

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт