Сергій Єфименко: вибрав Betconstruct, тому що мені імпонує швидкість його розвитку

Олексій Ткачук

Стало відомо, що колишній операційний директор популярної на території СНД букмекерської контори Favbet Сергій Єфименко перейшов в компанію Betconstruct, яка є постачальником програмного забезпечення для грального бізнесу. Про нове місце роботи фахівець розповів головному редактору російської версії «Рейтингу Букмекерів» в ексклюзивному інтерв’ю.

Сергій Єфименко став операційним директором Betconstruct

– Чому в якості нового місця роботи ви вибрали саме Betconstruct?

– Головну роль зіграли можливі перспективи на майбутнє. Є дуже багато сильних проектів, які можуть в хорошому сенсі підірвати ринок, і ситуації, при яких проект з кешауту (причому відразу часткового) був підготовлений за півтора року до його появи у Bet365, і конструктор ставок (причому не тільки прематч, але і лайв) був готовий в проекті з усією математикою і автоматизованими алгоритмами («роботами») майже за два роки до того, як його впровадили «Марафон» і 1xbet. Але ці проекти так і залишилися проектами, викликали фрустрацію від нестачі самореалізації і «нестачі рук» для втілення в життя новаторських проектів. З іншого боку, мені дуже сильно імпонує прогрес і швидкість розвитку Betconstruct, думаю, об’єктивно це одна з найбільш динамічно розвиваючих компаній індустрії.

Плюс, велику роль зіграв особистий фактор: я давно знаю і глибоко поважаю власника і ключових співробітників Betсonstruct, розумію, що це люди, у яких завжди є, чому повчитися, і з якими по-людськи приємно працювати разом.

Мені дуже сильно імпонує прогрес і швидкість розвитку Betconstruct

– Чи легко було визначитися з вибором?

– Не сказав би, що дуже. Бо відповідальність на мені не за мене одного, а за команду, яка зі мною. Важливо було оцінити всі деталі, зрозуміти перспективи та готовність до розвитку та плани компанії по кожному з напрямків. Весь січень фізично провів в літаках. Я не планував заздалегідь відхід з BetInvest/Favbet, жодних «запасних аеродромів» і «планів Б» не готував, тому відразу після Різдва, коли люди продовжували веселитися і відпочивати, поступово виходячи з пост-святкового стану, я разом з Віктором Кривенком (друг і помічник, колишній маркетинг-директор BetInvest/Favbet) літали на переговори, обговорювали деталі, оцінювали перспективи. Betconstruct також планував розширення штату за ключовими напрямами, так що Betconstruct вибрав нас, ми вибрали Betconstruct.

– Ви говорили, що для вас важливо працювати з проактивним IT, яке зможе втілити в життя новаторські ідеї. Варто припустити, що IT-відділ Betconstruct відповідає вашим очікуванням?

– Так, абсолютно. Я давно і пильно стежив за успіхами Betconstruct. Крім особистого знайомства і дружби мав місце факт конкуренції BetInvest і Betсonstruct на B2B ринку, тому кожен новий проект вивчався під лупою в плані конкурентних переваг і недоліків і того, що можна почерпнути для розвитку.

– На якій посаді ви будете працювати в Betconstruct? Які завдання перед вами поставлені?

– Посада знайома. Операційний директор, те ж, чим займався в Favbet. Деталі й плани, на жаль, не маю права розкривати.

– Які проекти ви плануєте розробляти в перший рік роботи?

– В першу чергу, проекти з автоматизації проектів повного циклу оперування. Деталі знову ж заздалегідь немає сенсу розкривати, краще нехай це буде приємним сюрпризом для наших партнерів і клієнтів. Пул завдань величезний, налічує кілька десятків проектів, але головне – проекти втілити в життя.

– Над якими ідеями і проектами, які ви почали реалізовувати ще в Favbet, ви продовжите працювати в Betconstruct?

– Абсолютно всі проекти, які опрацьовувалися в Favbet/BetInvest, вважаю ефективними та життєздатними, частина з них вже реалізована в Betconstruct, частина з них мають бути реалізовані, або розвинути на глобальному мультибрендовому рівні.

Ми з високою точністю і швидкістю можемо діагностувати договірні матчі

– Ви відвідували ICE Totally Gaming 2017 цього року. Чим новим відзначилася виставка?

– З гордістю відзначу, що порадувало наше рішення – продукт SFM-detection від Betconstruct (дуже сильний інструмент з боротьби з договірними матчами і гравцями, які на них ставлять). З огляду на те, що Betconstruct давно перетворився в глобальний хаб, в якому грають клієнти більш ніж 200 скінів з усього світу, а також системи глобального взаємодії букмекерів і автоматизації, ми з високою точністю і швидкістю можемо діагностувати договірні матчі, що в підсумку виливається в серйозну економію коштів для букмекерських компаній і наших клієнтів. Це новаторське рішення, яке ніхто раніше не робив і яке вже довело свою ефективність часом і зекономленими грошима.

З інших продуктів, на виставці вразили рішення за трьома ключовими напрямками, за якими майбутнє:

Big data/machine learning;

Автоматизовані рішення по антифрод-ідентифікації гравців (всі розуміють, що IP-моніторинг – це вже минуле століття, ідентифікація «заліза» гравця також ніколи не буде панацеєю, на перший план виходять більш глобальні рішення);

Каскадний процесінг. Слідом за лідерами ринку «сіра маса» почала рахувати гроші, втрачені на транзакціях, які не пройшли і пройшли в результаті цього, гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?