Репери Migos втратили $75 тисяч, зробивши програшну ставку на Супербоул

Рейтинг Букмекерів

Учасники американської групи Migos втратили $75 тис., поставивши на «Кароліну Пантерс» в матчі Супербоула з американського футболу проти «Денвер Бронкос», пише XXL.

Репери програли великі гроші, поставивши на гравця «Кароліни»

Репери програли великі гроші, поставивши на гравця «Кароліни»

Квотербека «Кароліни» Кема Ньютона, який був лідером НФЛ за загальною кількістю тачдаунів (45) впродовж сезону, називали головним претендентом на звання MVP. Згідно з опитуванням видання XXL, його підтримало і більшість реп-виконавців, включаючи Migos. Однак MVP став гравець «Денвера» Вон Міллер.

Учасники колективу розповіли фанам про свою невдачу, опублікувавши новину в твіттер-акаунті групи:

Ювілейний Супербоул відбувся 7-го лютого. Переможцем матчу став «Денвер Бронкос», який обіграв суперника з рахунком 24:10. Беттори поставили на матч більше $132 млн, що стало абсолютним рекордом в історії турніру.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?