Гравці поставили рекордні $132 млн на ювілейний Супербоул

Рейтинг Букмекерів

Супербоул 50, що відбувся в неділю 7-го лютого, встановив історичний рекорд за загальною сумою ставок на цей матч. Беттори поставили понад $132 млн на протистояння команд «Денвер Бронкос» і «Кароліна Пантерс», яке завершилося перемогою перших з рахунком 24:10.

Супербоул став джерелом рекордного збагачення

Супербоул став джерелом рекордного збагачення

Попередній рекорд – понад $119 млн – був досягнутий в 2014-му році, коли «Сіетл Сіхоукс» обіграв тих же «Бронкос» з розгромним рахунком 43:8, зазначає Fox sports.

За даними Ради з контролю за азартними іграми штату Невада, місцеві букмекери змогли заробити на Супербоулі $13,3 млн (10,1%). Цей результат став третім за величиною для букмекерів з 2005-го року.

Генеральний директор Американської гральної асоціації Джефф Фрімен заявив, що «рекордна сума, поставлена ​​на Супербоул 50, є доказом того, що спортивні ставки стали новою національною розвагою».

Майкл Лоутон, старший аналітик Ради з контролю за азартними іграми штату Невада, зазначив, що обсяг ставок, розміщених через мобільні додатки букмекерських контор, зростає, і це істотно впливає на результати букмекерів.

Лас-Вегас зумів отримати прибуток в першу чергу за рахунок того, що більшість гравців поставило на «Кароліну» до початку матчу. Так, William Hill прийняв ставки на перемогу «Денвера» на загальну суму $623 тис., а Flamingo – на $300 тис., пише ESPN.

Найбільші втрати, за даними Forbes, букмекери зазнали через те, що «Бронкос» завоювали два додаткових очка за три хвилини до кінця гри – на це поставили 97% клієнтів. Крім того, MVP Супербоула був визнаний лайнбекер «Бронкос» Вон Міллер, який ішов з коефіцієнтом 61,00 в лініях БК.

Букмекери виходили в підсумковий мінус за підсумками Супербоула лише двічі за останні 25 років: у 2008-му році, коли «Нью-Йорк Джаєнтс» обіграли «Нью-Інгленд Петріотс», і в 1995-му році, коли «Сан-Франциско Форті Найнерс» обіграли «Сан-Діего Чарджерс».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?