Провайдер азартних ігор Playtech покине Україну

Рейтинг Букмекерів

Провайдер технологій для азартних онлайн-ігор Playtech йде з України. Про це «Рейтингу Букмекерів» на умовах анонімності розповіло джерело, знайоме з ситуацією.

Гравці з України більше не зможуть отримувати доступ до продуктів Playtech

Гравці з України більше не зможуть отримувати доступ до продуктів Playtech

Починаючи з цього тижня зареєстровані в Україні користувачі не зможуть отримати доступ до продуктів компанії Playtech. Розробник розіслав українським клієнтам листи, в яких повідомив їх про те, що йде з України. При цьому Playtech не став пояснювати причини свого рішення.

За даними видання Pokeroff.ru, українським гравцям відмовлено в доступі до своїх акаунтів в румах покерної платформи iPoker, розробленої Playtech. Інтернет-ресурс зазначає, що механізми виведення коштів для гравців з України будуть налагоджені найближчим часом.

Крім того, з 18-го серпня такі покер-руми мережі iPoker, як Gala Poker і Coral Poker, закрили доступ гравцям, зареєстрованим в Росії. Вони повинні вивести свої кошти до 31-го серпня.

Компанія Playtech заснована в Естонії в 1999-му році, вона надає програмне забезпечення для онлайн-казино, покер-румів, букмекерських контор та інших гемблінг-операторів. Головний офіс компанії знаходиться в місті Дуглас на острові Мен.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?