Прокурор Нью-Йорка заборонив DraftKings і FanDuel приймати вступні внески

Рейтинг Букмекерів

Генеральний прокурор американського штату Нью-Йорк Ерік Шнейдерман заборонив найбільшим фентезі-операторам DraftKings і FanDuel приймати грошові внески від жителів штату, повідомляє The New York Times.

У штаті нараховується близько 500 тисяч гравців

У штаті нараховується близько 500 тисяч гравців

Генеральний прокурор переконаний, що спортивні фентезі-ігри необхідно визнати частиною азартної діяльності, забороненої законодавством штату. Він також додав, що DraftKings і FanDuel є лідерами багатомільярдної індустрії, що ухиляється від законодавства і залучає тисячі шанувальників спорту до азартних ігор. «Тільки не в Нью-Йорку, не на моїх очах», – підсумував Ерік Шнейдерман.

На свій захист фентезі-оператори стверджують, що їх діяльність не пов’язана з азартними іграми, оскільки знижує частку везіння до мінімуму, а більше залежить від навичок і знань гравців. Крім цього, спортивні фентезі-ігри виключені зі списку азартних ігор федеральним законом 2006-го року.

DraftKings і FanDuel не могли не прокоментувати рішення генерального прокурора штату. У листі DraftKings, адресованому своїм гравцям у штаті Нью-Йорк, оператор закликає зателефонувати безпосередньо Еріку і відстояти своє право на участь у фентезі-грі.

Представник DraftKings Сабріна Масіас додала, що розчарована передчасним рішенням прокурора, яке було ухвалено без зустрічі та переговорів із представниками бізнесу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?