Перегони за чемпіонство в АПЛ. Порівняльна статистика головних претендентів

Кристина Орлова

До фінішу чемпіонату Англії залишилося всього 4 тури. Головна сенсація європейського сезону – «Лестер» – як і раніше лідирує в гонці за чемпіонство, випереджаючи «Тоттенхем» на 5 очок. Букмекери практично не сумніваються, що титул виграють або «шпори», або «лисиці», пропонуючи 1.44 і 2.75 відповідно на їх чемпіонство. «Рейтинг Букмекерів» пропонує ознайомитися зі статистикою про головних претендентів на трофей, а також зважити шанси суперників на очки в останніх турах.

Перегони за чемпіонство в АПЛ. Порівняльна статистика головних претендентів

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • Вся прочая статистика – чисто для любителей оной. Главный показатель – количество набранных очков, у кого их больше, тот и чемпион. Да, у Лестера календарь сложнее, но 5 очков форы у Лис есть и для клуба пока нет ничего невозможного. Болельщицкое большинство, невзирая на клубные симпатии, хочет, чтобы Лестер стал чемпионом. (А как они хотят!!!) Это будет взрыв!!!

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?