Перед спарингом «Скала» – «Верес» намагалися підкупити футболіста

Рейтинг Букмекерів

ФК «Скала» за допомогою ЗМІ повідомив про неприємний випадок, що стався напередодні товариського поєдинку команди з рівненським «Вересом».

Зловмисники не відпочивають під час міжсезоння

Невідомі зателефонували центральному захиснику стрийського клубу (його ім’я не повідомляється) і запропонували за певну винагороду «здати» матч. Коли гравець відповів, що таким не займається, дзвінок обірвався. Номер, з якого зателефонували, не висвітився і залишився невідомим, повідомляє sportarena.com.

Нібито на цей матч був сценарій, згідно з яким в першому таймі мав бути один гол – у ворота стриян, а захисник, за планами зловмисників, повинен був цьому посприяти. Упродовж першого тайму задум вплинути на результат був зруйнований – «Скала» забила двічі.

Цей гол напевно став несподіванкою, адже до того моменту на перемогу «Вереса» в першому таймі на біржі ставок Betfair на ринок підсумків зустрічі стояло більше 32 тисяч доларів. По перерві гравці продовжували вірити в успіхи гостей. Це відбувалося, незважаючи на два голи у ворота рівнян за підсумками першого тайму.

Велика частина другої половини зустрічі пройшла за рахунку 2:1, адже «Верес» зміг відіграти один м’яч на початку тайму. Здавалося, що все йде до завершення поєдинку на користь «Скали», але під завісу поєдинку команда зі Стрия пропустила три голи і поступилася з рахунком 2:4. На момент третього гола «Вереса» на їхній успіх стояло понад  40 тисяч.

Нагадаємо, що 90% футболістів визнали наявність договірних матчів у Першій лізі

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?