Оцінка БК Vulkan Stavka підвищена з 3 до 4

Рейтинг Букмекерів

Оцінка букмекерської компанії Vulkan Stavka в нашому рейтингу БК підвищена з 3 до 4. «Рейтинг Букмекерів» перевів букмекера на категорію вище в зв’язку з тим, що на нього впродовж трьох місяців не надходило обґрунтованих скарг від клієнтів.

БК «Вулкан Ставка» повышена в рейтинге

БК «Вулкан Ставка» підвищена в рейтингу

Оцінка букмекерської контори Vulkan Stavka була підвищена з 3 до 4, тому що на цю компанію немає незакритих скарг, і її представники продовжують вести роботу щодо вирішення суперечок, що виникають з клієнтами.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року оцінка цієї БК була знижена з 3 до 2 з тієї причини, що вона конфіскувала бонус клієнта і відмовилася задовольнити скаргу з цього приводу. Після задоволення оцінка була знову підвищена до трійки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?