Оцінка БК Vulkan Stavka знижена з 3 до 2

Рейтинг Букмекерів

 «Рейтинг Букмекерів» знизив оцінку букмекерської контори Vulkan Stavka з 3 до 2 через те, що вона повністю конфіскувала бонус клієнта і відмовилася задовольнити скаргу на це.

БК Vulkan Stavka виявилася в чорному списку

БК Vulkan Stavka виявилася в чорному списку

У «Рейтинг Букмекерів» 16-го квітня надійшла скарга на БК Vulkan Stavka на конфіскацію балансу в розмірі 200 тис. рублів (78344 тисячі гривень), при цьому букмекер свої дії пояснював тим, що клієнт не відіграв бонус. У службі підтримки клієнтів, за словами гравця, йому сказали, що в відіграші бонусу враховуються тільки ставки з коефіцієнтом 2.25 і більше і що це було прописано в правилах. Вимога пред’явити посилання на сторінку з цими правилами компанія виконати не змогла.

Клієнт також підкреслив, що при отриманні бонусу він спілкувався з менеджером контори і запитував про умови бонусної програми, в яких, за його словами, ні слова не було сказано про те, що для відіграшу потрібно ставити за коефіцієнтом 2.25.

Згідно з нашими рекомендаціями, скасування бонусу є доречним в тому випадку, якщо бонус не був призначений для групи гравців, але помилково був їм наданий, і якщо в правилах контори вказано, що бонус обмежений однією IP-адресою, комп’ютером, сім’єю і фізичною адресою. Однак ми проти конфіскації виграшів або всього балансу. Справедливо буде конфіскувати виграш пропорційно до отриманого бонусу. Наприклад, якщо гравець зробив депозит і отримав 100% -ний бонус, то можна конфіскувати максимум половину виграшу, тому що інша половина була виграна на гроші гравця.

Просимо вас залишати свої відгуки про гру на Vulkan Stavka в огляді букмекерської контори.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?