Олександр Шуфрич – найкращий прогнозист команди «РБ» у березні 2017 року

Гончар Тарас

За підсумками березня найкращим прогнозистом команди «Рейтингу Букмекерів» став Олександр Шуфрич.

Олександр Шуфрич – найкращий прогнозист команди «РБ» у березні 2017 року

У березні 2017 року Олександр Шуфрич зробив лише чотири ставки. Дві з них виявилися виграшними, одна програшною, а за однією було повернення. Утім, середній коефіцієнт виграшних прогнозів склав 7.14.

Зазначимо, що чистий прибуток за прогнозами Олександра Шуфрича за місяць склав вражаючих 283%. Такій статистиці посприяло те, що наш постійний експерт передбачив прохід «Барселони» до чвертьфіналу Ліги чемпіонів після поразки від ПСЖ з рахунком 0:4 у Парижі. На таку подію давали коефіцієнт 12.0.

Олександр Шуфрич – відомий український футбольний функціонер, віце-президент ужгородської «Говерли». Грав у футбол на професійному рівні, виступав за молодіжну команду «Закарпаття» (згодом ФК «Говерла»). З літа 2011-го — віце-президент «Говерли». Освіту здобував в Академії адвокатури України, за футбольну команду якої виступав, був її капітаном. До команди «Рейтингу Букмекерів» приєднався у лютому 2016-го року.  У своєму блозі про ставки на спорт на «Рейтингу Букмекерів» Олександр Шуфрич приділяє увагу найцікавішим матчам європейського футболу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?