Фінальний текст закону про гральний бізнес може відрізнятися від ухваленого у Раді, – юрист
За його словами, допоки не буде запущений модуль онлайн-моніторингу учасники ринку азартних ігор працюватимуть без нагляду:
«Система мала б контролювати кількість гравців, їхні ставки, виграші. Якщо її не буде, операторові набагато легше маніпулювати цими цифрами, зменшувати власні прибутки та платити таким чином менше податків».
Каганець нагадує, що законопроєкт №2285-Д був ухвалений депутатами у другому читанні та в цілому з «техніко-юридичними правками». Мовляв, до таких формулювань народні обранці вдаються, коли хочуть підрихтувати проголосовані неузгодженості:
«Під цими правками мається на увазі нібито перестановка ком, зміна нумерації пунктів, посилань відповідно до статей, але виходить по-різному. Іноді відредаговані таким чином тексти помітно відрізняються від прийнятих в залі», – розповідає юрист в коментарі «Укріформу».
Підтвердження слів Каганця може свідчити поява у фінальній версії проєкту закону про легалізацію азартних ігор норми щодо можливості розміщення казино у чотиризіркових готелях.
На цю мить на сайті Верховної Ради не опублікований остаточний текст законопроєкту №2285-Д. Доступ до нього мають лишень депутати. Коли саме опублікують текст документу поки невідомо.
Топ-10 питань щодо суті закону про гральний бізнес: роз’яснення юриста
Політолог розвіяв низку міфів про легалізацію азартних ігор
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу