Букмекер оцінив імовірність легалізації марихуани в Україні

Сергій Гумен
Букмекерська компанія Favbet почала приймати ставки на легалізацію канабісу в Україні. Аналітики оцінили в 10% ймовірності шанси легалізувати марихуану в країні до кінця 2021-го року.
Букмекер назвав імовірність легалізації марихуани в Україні

Букмекер оцінив імовірність легалізації марихуани в Україні

Букмекерська контора Favbet запустила спеціальну лінію, в якій серед всього іншого приймаються ставки на легалізацію марихуани в Україні. Кожен охочий має можливість зробити ставку на цю подію. Експерти оцінили лише в 10% ймовірності (коефіцієнт – 10,0) шанси легалізувати марихуану в країні до 31-го грудня 2021-го року.

З цього питання сьогодні, сьомого вересня, висловився спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. Він вважає, що українське суспільство не готове до легалізації канабісу.

«Не підтримую цю ідею. Я сам ніколи не вживав і, якщо ми говоримо про медичні цілі, то у нас дуже часто під красивою вивіскою з’являються погані ідеї. Тому не підтримую», – прокоментував політик можливу легалізацію марихуани в інтерв’ю виданню «Українські новини».

Раніше ЗМІ повідомляли, що близько двох сотень людей під офісом президента вимагали легалізувати медичний канабіс. Серед учасників акції були тяжкохворі українці. Для них препарати на основі марихуани – це ефективне знеболювальне, яке може полегшити страждання і самопочуття в цілому. Це підтверджують вчені США, Канади, Бельгії, Франції, де медична конопля вже давно використовується в лікуванні.

Надія Мейхер має найвищі шанси на перемогу в шоу «Танці з зірками»

Шанси Трампа на переобрання президентом США різко зросли

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт