Шанси Трампа на переобрання президентом США різко зросли

Сергій Гумен
Нинішній президент США Дональд Трамп вперше за тривалий час повернув собі лідерство в боротьбі за крісло лідера країни. На сьогодні шанси політика перемогти на майбутніх виборах складають 54% ймовірності (1,85).
Шанси Трампа на переобрання президентом США різко зросли

Шанси Трампа на переобрання президентом США різко зросли

Позиції президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа в боротьбі за крісло лідера країни значно покращилися у порівнянні з котируваннями в середині липня поточного року. Нагадаємо, що з кожним місяцем ймовірність переобрання 74-політика зменшувалася.

Приблизно півтора місяця тому шанси Трампа виграти майбутні вибори оцінювалися в 38% ймовірності (коефіцієнт – 2,6). На цьому тлі серйозно покращилися шанси його головного конкурента – колишнього віцепрезидента США і члена Демократичної партії Джо Байдена. Імовірність перемоги 77-річного претендента дорівнювала 62% (1,65).

Втім, згідно з оновленими котируваннями в лінії букмекерської контори Marathonbet, Трамп зміг зробити значний ривок і знову став фаворитом президентських перегонів. На сьогодні шанси Дональда залишитися політичним лідером США складають 54% ймовірності (1,85).

Що стосується Байдена, то його позиції погіршилися, хоча він як і раніше залишається серйозним конкурентом Трампа. У 50% ймовірності експерти оцінили шанси члена Демократичної партії стати президентом країни.

Дональд Трамп став президентом Сполучених Штатів Америки 20-го січня 2017-го року. Проведення нових виборів голови країни заплановано на третє листопада 2020-го року.

«Рейтинг Букмекерів» писав, що БК Parimatch оцінила ймовірність скасування виборів президента США у 2020-му році.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт