«Без цього гральний ринок не зможе запуститися»: експерт закликав ухвалити зміни до Податкового кодексу
«Одночасно необхідно прийняти відповідні зміни до податкового законодавства. Без збалансованого податкового законодавства галузь азартних ігор може не запуститися в повному обсязі», – переконаний Коваль.
За його словами, народним обранцям надважливо ухвалити проєкт закону №2713-Д, який передбачає зміни до Податкового кодексу:
«Йдеться про проєкт змін до кодексу №2713-Д, який з іншими пов’язаними законопроєктами був у порядку денному Верхової Ради, але черга до нього не дійшла.
Експерт каже, що потрійна плата за ліцензію у перші роки роботи ринку азартних ігор – це прихований гральний податок, тому необхідно обов’язково врегулювати питання з податковим навантаженням для грального бізнесу:
«Великий ліцензійний платіж за отримання ліцензії, встановлений законом, фактично є прихованим спеціальним гральним податком, тому необхідно внести зміни до податкового законодавства, щоб збалансувати ліцензійні платежі та податкове навантаження на ринок грального бізнесу», – підсумував Михайло Коваль в коментарі «Укрінформ».
Учора генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства Володимир Місюра констатував, що законопроєкт №2285-Д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» відповідає усім світовим стандартам.
Гаврилечко пояснив, чому гральний бізнес – це соціально відповідальна індустрія розваг
Зеленському передали на підпис закон про азартні ігри
Сповіщення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Сповіщення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»
Це означає, що ви більше не будете отримувати сповіщення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.
Це означає, що ви перестанете отримувати сповіщення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу