«Астана» оголосила про відставку Григорчука

Сергій Гумен
Український тренер Роман Григорчук, який працював у чемпіонаті Казахстану, залишився без роботи.
«Астана» оголосила про відставку Григорчука

«Астана» оголосила про відставку Григорчука

Керівництво «Астани» і наставник команди Роман Григорчук розірвали трудову угоду за взаємною згодою, про це інформує офіційний сайт клубу.

«Це футбольне життя, і ми маємо дивитися тільки вперед. Я хотів би подякувати всьому клубу, тренерському штабу, футболістам, усім, із ким ми пройшли хороший спільний відрізок шляху разом з «Астаною».

Насамперед я хотів би всім побажати здоров’я, і, ​звичайно, великих досягнень в футболі. Також хотів би подякувати всім уболівальникам, які створювали цю прекрасну атмосферу на наших домашніх матчах. Звичайно, я буду стежити далі за «Астаною», бажати перемог. Впевнений, що клуб продовжить ставити тільки найвищі цілі», – сказав 54-річний тренер.

Нагадаємо, що український фахівець очолював «Астану» з першого червня 2018-го року. Під керівництвом Григорчука команда стала чемпіоном Казахстану й володарем суперкубка, а також два роки поспіль грала у груповому раунді Ліги Європи.

Григорчук відомий по роботі в латвійських клубах «Дінабург» і «Вентспілс», запорізькому «Металурзі», одеському «Чорноморці» та азербайджанській «Габалі».

Григорчук: «Було мінімум 5 пропозицій з Росії, але зараз це нереально»

Відомий український тренер найближчими днями залишиться без роботи

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт