Наставник МФК «Миколаїв»: гравці успішно пройшли перевірку на поліграфі

Рейтинг Букмекерів

Головний тренер МФК «Миколаїв», який виступає в Першій лізі України, Руслан Забранський розповів, що гравці і тренери команди успішно пройшли тестування на поліграфі, яке було проведено через підозри в участі клубу в договірному матчі.

cng

Руслан Забранський: є 99% гарантії того, що гравці МФК «Миколаїв» ні в яких «позалаштункових» іграх участі не брали

Руслан Забранський розповів «Миколаївським новинам», що футболісти МФК «Миколаїв» упродовж двох днів проходили перевірку на детекторі брехні. При цьому кожному з них поставили близько двохсот питань.

«Я спілкувався з фахівцями Всеукраїнської асоціації поліграфологів, які проводили перевірку. Вони дали 99-відсоткову гарантію того, що гравці МФК «Миколаїв» ні в яких «позалаштункових» іграх участі не брали. Офіційні результати надійдуть з Києва в клуб у вівторок, але, гадаю, що це вже формальність», – заявив він.

19 жовтня пан Забранський повідомив виданню Sport Arena про те, що клуб проведе власне розслідування щодо матчу, в якому МФК «Миколаїв» програв рівненському «Вересу» з рахунком 1:2, незважаючи на те, що вів у рахунку впродовж усієї гри.

На біржі ставок Betfair на перемогу рівнян упродовж матчу поставити ставок на загальну суму близько 250 тис. гривень (близько $ 9,7 тис.).

У клубі заявили, що футболісти і члени команди пройдуть перевірку на інноваційному українському поліграфі RUBICON.

В кінці вересня поточного року матч десятого туру Першої ліги між київським «Арсеналом» і «Вересом» з Рівного потрапив під підозру Комітету з чесної гри. Гра завершилася з рахунком 0:0. Тоді капітан «Арсеналу» Олег Котелюх зіграв рукою в своїй штрафній і привіз пенальті, який не був реалізований. Після цього клуб розірвав контракт з гравцем.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?