Максим Калиниченко повернувся в команду експертів «Рейтингу Букмекерів»

Рейтинг Букмекерів

Колишній український півзахисник московського «Спартака» і «Дніпра», футбольний експерт Максим Калиниченко повернувся в команду експертів «Рейтингу Букмекерів». Спеціаліст буде ділитися прогнозами на футбольні матчі з нашими читачами.

Максим Калиниченко повернувся в команду експертів «Рейтингу Букмекерів»

Максим Калиниченко раніше виступав експертом «Рейтингу Букмекерів» упродовж року – з липня 2015 по липень 2016 року.

Екс-півзахисник на «Рейтингу Букмекерів» буде давати прогнози на футбол в текстовому форматі. Експерт спеціалізується на чемпіонатах РФПЛ, УПЛ, а також на європейських топ-лігах.

Калиниченко є дворазовим чемпіоном Росії (2000, 2001), а також володарем Кубка Росії (2003) в складі московського «Спартака», чвертьфіналіст чемпіонату світу-2006 у складі збірної України. За національну команду провів 47 матчів, забив сім м’ячів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?