Крикет Шрі-Ланки дискваліфікував чиновника через питання договірних матчів

Олександр Веселов

Крикет Шрі-Ланки (SLC), вищий контролюючий орган найпопулярнішого виду спорту в країні, через ухилення під час розслідування договірних матчів Міжнародною радою крикету відсторонив від роботи одного з членів комітету, керуючого організацією.

SLC дискваліфікував Яянанда Варнавеера на два роки

SLC дискваліфікував Яянанда Варнавеера на два роки

Дискваліфікований чиновник Яянанда Варнавеера, тепер не зможе займатися будь-якою діяльністю пов’язаною з крикетом впродовж двох наступних років, повідомляє сайт NDTV.

Зауважимо, що операційною діяльністю SLC займається призначений урядом тимчасовий комітет, саме його членом до останнього часу був 55-річний Яянанда Варнавеера, колишній професійний гравець у крикет.

До слова, керівний орган SLC нерідко потрапляє під критику з боку громадськості, зокрема, вона надходить від колишніх гравців та журналістів.

Нагадаємо, що в сусідній до Шрі-Ланки Індії до боротьби проти договірних матчів у крикеті вирішили залучити правоохоронні органи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?