Індія: до боротьби з договірними матчами в крикеті залучать правоохоронні органи

Олександр Веселов

Рада з управління крикетом в Індії (The Board of Control for Cricket in India – BCCI) має намір вдосконалити боротьбу з договірними матчами, яка до цього часу не приносила належних результатів.

Центральне бюро розслідувань може долучитися до боротьби з договірними матчами

Центральне бюро розслідувань може долучитися до боротьби з договірними матчами

Незважаючи на значні кошти, які витрачаються на вирішення даної проблеми, Рада поки не може похвалитися розкриттям великих корупційних скандалів в крикеті, тому має намір звернутися за допомогою до Міністерства внутрішніх справ Індії.

«При розслідуванні справ нам не вистачає, якщо провести аналогію, гострих зубів. Тому зараз ми хочемо започаткувати систему, в якій слідчі дії будуть проводитися спільно з урядовим правоохоронним органом», – заявив секретар BCCI Анураг Тахур.

За інформацією видання Hindustan Times, допомогти BCCI в боротьбі з договірними матчами може відповідний відділ Центрального бюро розслідувань (індійський аналог американського ФБР).

Нагадаємо, що минулого місяця індійська Прем’єр-ліга з крикету, найбагатший турнір в даному виді спорту, через скандали з договірними матчами втратила титульного спонсора.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?