Компанія «Парі-Матч» візьме участь у створенні нового бренду української Прем’єр-ліги

Рейтинг Букмекерів

17-го березня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулася презентація всеукраїнської акції «Прем’єр-ліга – це я», яка буде проходити впродовж весни-літа 2016-го року за участю титульного спонсора національного чемпіонату по футболу ТОВ «Парі-Матч». За підсумками акції буде створений новий бренд української Прем’єр-ліги (надалі – УПЛ).

Українських студентів закликали ходити на стадіони

Українських студентів закликали ходити на стадіони

В рамках презентації перед студентами виступили президент Прем’єр-ліги Володимир Генінсон, прес-аташе УПЛ Андрій Палаєв, директор з маркетингу та розвитку УПЛ Олександр Кучерявий, директор зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадим Місюра, а також представники НУФВСУ, йдеться в пост-релізі, що надійшов в «Рейтинг Букмекерів».

Пан Місюра закликав студентів приходити на стадіони і відвідувати матчі «Ліги Парі-Матч», Кубка України та інші футбольні матчі, а також запросив їх у спортивно-інформаційні центри «Parimatch.ua» в Києві та Одесі. У даних центрах можна дивитися спортивні трансляції на великих екранах, спілкуватися із зірками спорту та спортивними експертами, долучатися до унікальних для України спортивних соціальних спецпроектів.

«Любов до спорту всі ми пропускаємо через серце. Відчуття єдності, коли ми підтримуємо улюблену команду, відчуття ліктя однодумців, коли стоїмо на трибунах стадіону – все це надзвичайно важливо. Спорт – живий, він змінюється, він розвивається. Звичайно, спорту необхідна підтримка. У нинішній непростій для країни ситуації ТОВ «Парі-Матч», як соціально-відповідальна компанія, простягнула руку допомоги українському спорту. А сьогодні нам вдвічі приємніше стати партнерами в проведенні всеукраїнської акції «Прем’єр ліга – це я», яка спрямована на зближення професійного спорту і фанатів, на популяризацію здорового і активного способу життя», – заявив він.

Президент Прем’єр-ліги Володимир Генінсон, у свою чергу, зазначив, що український футбол неминуче вийде на високий світовий рівень, і для цього «необхідний футбольний бренд, що втілює погляди кожного вболівальника».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?