Комітет етики: Парцванія та Еммерсон не здавали матч «Чорноморцю»

Тарас Гончар

Комітет з питань етики та чесної гри ФФУ оприлюднив документ, у якому засвідчує, що футболісти «Олімпіка» Темур Парцванія та Еммерсон Іллой-Айєт не порушили принципи чесної гри в матчі проти «Чорноморця» (1:3).

ffuіваі

Комітет етики та чесної гри: Парцванія та Еммерсон не здавали матч «Чорноморцю»

Комітет з питань етики та чесної гри ФФУ здійснив перевірку дій захисників «Олімпіка» Темура Парцванії та Еммерсона Іллой-Айєта в матчі проти «Чорноморця» (1:3), який пройшов 7 квітня в рамках 26-го туру чемпіонату України.

Проаналізувавши звинувачення президента донецького клубу Владислава Гельзіна та гру футболістів, Комітет постановив, що в матчі були відсутні порушення Кодексу етики та чесної гри.

Справедливость восторжествовала! Комитет этики и честной игры ФФУ не нашёл в моих действиях и действиях Эммерсона каких-либо действий, которые говорили бы о сдаче матча с «Черноморцем» 7 апреля этого года. Мы полностью оправданы органами ФФУ и с первой минуты помогали в расследовании. Нам нечего скрывать, никогда в своей карьере я не играл в грязные игры и не собираюсь этого делать!

Теперь хочу, чтобы передо мной извинились те люди, которые ставили под сомнение мою честность, нанесли вред моей репутации как футболиста, так и человека. Или у нас считается нормой сотрясать словами воздух, не имея доказательств? 
Жду извинений от президента «Олимпика» Владислава Гельзина и руководства клуба, который усомнился в моем честном отношении к футболу. дважды я ездил на полиграф, результаты которого нам не показали. Он в прессе много говорил об этом, теперь хочется, чтобы признал свою неправоту и принёс нам извинения.

Хочу услышать экспертов программы «Профутбол», в частности, Олега Венглинского, который в эфире передачи также публично сомневался в нашей честности. Теперь они признают свою неправоту?

A post shared by Темур Парцвания (@temur_partsvaniia) on

«Справедливість взяла гору. Тепер хочу, щоб переді мною вибачилися ті люди, які ставили під сумнів мою чесність, завдали шкоди моїй репутації як футболіста, так і людини. Чи у нас вважається нормою стрясати словами повітря, не маючи доказів? Чекаю вибачень від президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна та керівництва клубу, який засумнівався в моєму чесному ставленні до футболу. Хочу почути експертів програми «Профутбол», зокрема, Олега Венглинського, який в ефірі передачі також публічно сумнівався в нашій чесності. Тепер вони визнають свою неправоту?», – написав Темур Парцванія, показавши документ із рішенням Комітету ФФУ.

Нагадаємо, що президент «Олімпіка» Владислав Гельзін публічно звинуватив Темура Парцванію та Еммерсона Іллой-Айєта в нечесній грі проти «Чорноморця». Згодом футболісти пройшли перевірку на детекторі брехні.

Франческо Баранка заявив, що вперше в Україні розслідування матчу почалося не на букмекерської основі.

Темур Парцванія після, як виявилося, необґрунтованих звинувачень залишив донецьку команду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?