Італійський борець з «договірняками» судитиметься з футбольними чиновниками Мальти

Рейтинг Букмекерів

Бельгійська компанія Federbet подає до суду на Футбольну асоціацію Мальти за звинувачення в комерційній зацікавленості при підготовці доповіді про корупцію і договірні матчі в місцевому футболі, повідомляє The Sports Integrity Initiative.

Глава Federbet називає Мальту серед країн з найвищим рівнем корупції у футболі

Голова Federbet називає Мальту серед країн з найвищим рівнем корупції у футболі

«Нас запросили до Європейського парламенту в середу, однак це було більше схоже не на збори, а на напад на нашу організацію», – повідомив Франческо Баранка, генеральний секретар Federbet.

Зустріч, про яку говорить керівник незалежної компанії зі спеціалізацією на протидії футбольної корупції, пройшла за участю Баранки, бельгійського члена Європарламенту Марка Тарабелла, представника Федерації футболу Мальти Франца Табоне, і була організована мальтійської стороною. На ній повинно було йтися про доповідь Federbet про стан футбольного бізнесу в країнах світу, рівень корупції та кількість договірних матчів.

Доповідь була представлена ​​Європарламенту в червні 2015-го року. У звіті згадувалися країни, де рівень підкупу учасників футбольних матчів найвищий. До числа таких країн, крім Мальти, Federbet віднесла Албанію, Кіпр, Чорногорію, Болгарію, Індонезію і Канаду. У національних лігах цих країн практично в кожному турі, згідно зі звітом, проходять матчі з фіксованим результатом.

Потрапляння до числа найменш привабливих і найменш безпечних для ставок країн обурило керівників мальтійського футболу. Вони заявили, що доповідь Federbet не наводить конкретних фактів і заснована лише на фундаменті певної комерційної зацікавленості керівництва компанії. У свою чергу, бос Federbet пан Баранка після зустрічі в Брюсселі дав зрозуміти, що буде захищати свою репутацію в суді.

Federbet – організація, мета якої є (спільно з представниками букмекерських компаній та органів державного управління) боротьба з корупцією і підкупом у футбольній сфері та виявлення договірних матчів. Для пошуку та визначення договірних зустрічей компанія оцінює обіг коштів, поставлених на той чи інший матч.

Варто зазначити, що особливо пильну увагу глави Federbet останнім часом викликають ігри молодіжної першості України, багато з яких експерт по боротьбі з «договірняками» вважає такими, що не мають ніякого відношення до чесної спортивної боротьби.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?