Франческо Баранка: «Ймовірність того, що матч «Карпати» U-21 – «Олімпік» U-21 нормальний, становить 10 у мінус 218-му ступені»

Рейтинг Букмекерів

В минулий четвер «Карпати» U-21 – «Олімпік» U-21 зіграли дуже підозрілий матч. Голова організації Federbet, що бореться з договірними матчами по всьому світу, готовий присягнути, що цей матч був договірним.

«Українські чемпіонати U-21 і U-19 страшно хворі»

«Українські чемпіонати U-21 і U-19 страшно хворі»

«Українські чемпіонати U-21 і U-19 страшно хворі. Вони поза контролем організацій, які проводять змагання. Ми співпрацюємо з математиками одного з університетів. Вони сказали нам, що ймовірність того, що цей матч нормальний, становить 10 у мінус 218-м ступені. Коефіцієнти на цей матч були позбавлені будь-якого сенсу. Це не наше враження, це просто математика.

Це один із найграндіозніших матчів з штучним результатом, який я бачив у житті. Мою думку розділили багато експертів, які моніторять рух ставок.

Я підозрюю, якою буде реакція. Скажуть, що гравці були у поганій формі або ще щось таке.

Якщо хтось доведе мені, що цей матч був нормальним, я назавжди кину свою роботу. Скільки грошей поставили? Дуже багато. Але я не можу сказати, скільки саме.

Той, хто поставив такі суми, був упевнений, що багато гравців втягнуті у процес. Не один футболіст. Сумно, що такі молоді гравці роблять такі речі.

Я вам скажу, що і в матчі дублерів «Волинь» – «Металург» Запоріжжя була така ж ситуація. Поки у вас не прийняли закон, відбуваються дуже дивні речі», – цитує Баранку телеканал «2+2».

А ось і відео того славнозвісного матчу:

Нагадаємо, що до 80-ї хвилини «Карпати» вели з рахунком 1:0. Але в останню десятихвилинку (на відео з 1:20) гравці «Олімпіка» раптово почали програвати всі єдиноборства, часто комічним чином, і будь футболісти «Карпат» трохи більш майстерними, могли перемагати з двозначним рахунком. Підсумковий рахунок матчу – 4:0 на користь «Карпат».

При цьому матч першого кола «Олімпік» виграв, а в таблиці молодіжного чемпіонату до цього туру випереджав «Карпати» на 11 очок після 14 ігор. Тобто списати безпорадність гостей на різницю в класі не виходить.

Тренер дубля «Олімпіка» зазначив, що якщо дивитись тільки кінцівку матчу, то враження про договірний матч й справді може з’явитись.

Пікантності ситуації додає той факт, що матч цих же команд, зіграний у Львові 7 березня 2015 був офіційно визнаний договірним. За результатами розслідування Федерація футболу України (ФФУ) позбавила молодіжну команду «Олімпіка» шести очок і оштрафувала на 200 000 гривень.

Згідно з новим законодавством України, організатори договірних матчів можуть піддатися тюремного ув’язнення на строк до п’яти років у випадку, якщо їх провину буде доведено.

Донецький «Олімпік» у букмекерів вважається найбільш небезпечною в плані «підозрілих» матчів командою України. Відразу 12 матчів донецького клубу, зіграних у сезоні 2014/2015, викликали підозру і в даний момент розслідуються ФФУ. Що, втім, не заважає «Олімпіку» продовжувати брати участь у «дивних» матчах.

Президент донецької команди Владислав Гельзін зовсім недавно рішуче відкинув всі звинувачення на адресу «Олімпіка», заявивши, що його команда ніколи договірні матчі не грала. Однак, Франческо Баранка в коментарі для «Рейтингу Букмекерів» зазначав інше, причому неодноразово.

Нагадаємо, що цього місяця член Виконкому ФФУ Артем Франков зазначав, що обсяг ставок на матч U-19 «Волинь» – «Карпати» перевищив 325 тисяч доларів. Проблему у чемпіонаті U-21 виокремлював член комітету етики та чесної гри ФФУ Володимир Звєров.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?