Форвард «Норвіч Сіті» Лафферті викритий ФА в ставках на футбол

Рейтинг Букмекерів

Нападник «Норвіч Сіті», який брав участь на Євро-2016 в складі збірної Північної Ірландії, Кайл Лафферті звинувачується Футбольною асоціацією Англії в порушенні внутрішнього кодексу організації в частині заборони гравцям робити ставки на футбол.

12

Лафферті попався на ставках на футбол

Як повідомляється на сайті ФА, Кайл Лафферті 20 лютого 2016 року порушив правила E8 антибеттингового кодексу асоціації, зробивши ставку на футбольний матч.

У нього є час до 5 серпня поточного року, щоб надати офіційні пояснення щодо суті пред’явлених звинувачень.

Подробиці порушення, яке допустив футболіст, невідомі.

У березні цього року Футбольна асоціація Англії звинуватила аргентинського захисника Мартіна Демікеліса, який в той момент виступав за «Манчестер Сіті», в тому, що він за період з 22 січня по 15 лютого 2016 року зробив 29 ставок на футбольні матчі. У зв’язку з цим в травні він був оштрафований на £22 тис. (понад $32 тис.).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?