Захисник «Манчестер Сіті» Демікеліс звинувачується FА в ставках на футбол

Рейтинг Букмекерів

Захисник «Манчестер Сіті» Мартін Демікеліс звинувачується Футбольної асоціацією Англії в неодноразовому порушенні внутрішнього кодексу організації в частині заборони гравцям брати участь в спортивному беттингу.

І ти, Брут? Аргентинець Демікеліс вляпався історію, що погано пахне

І ти, Брут? Аргентинець Демікеліс вляпався історію, що погано пахне

Як стверджує FA, аргентинський захисник «Містян» 12 разів впродовж одного тижня на початку 2016-го  року порушив правила організації, що стосуються ставок на спорт, повідомляє ITV Sport.

Футболіст вчинив 12 порушень правил E8 антибеттингового кодексу асоціації щодо футбольних матчів, зіграних в період з 22-го по 28-ме січня 2016-го року, говориться в заяві. У нього є час до 17:00 5-го квітня 2016-го року, щоб надати офіційні пояснення щодо суті пред’явлених звинувачень.

Подробиці порушень правил асоціації, скоєних Демікелісом, наразі невідомі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?