Федерація футболу Уельсу вважає, що один з матчів Прем’єр-ліги міг бути договірним

Рейтинг Букмекерів

Федерація футболу Уельсу відкрила розслідування можливих договірних матчів в англійській Прем’єр-лізі. Під підозру потрапила гра «Ріл» – «Порт Талбот» (5:0).

Матч «Ріл» - «Порт Талбот» (5:0) міг бути договірним

Матч «Ріл» – «Порт Талбот» (5:0) міг бути договірним

Федерація футболу Уельсу почала розслідувати матч «Ріл» – «Порт Талбот» (5:0), виявивши в ньому ознаки підозрілості, інформує The Guardian.

За даними Mirror, на перемогу «Ріл» в першому таймі і за підсумками гри ставилися великі суми грошей з коефіцієнтом 9.0.

Керівництво клубу «Порт Талбот» вже провело 13-го квітня зустріч з футболістами для обговорення претензій з боку Федерації. Мета зустрічі – з’ясувати, чи робив хтось з гравців ставки на зазначений матч. Крім того, як сказав представник команди, буде проводитися внутрішнє розслідування, клуб буде співпрацювати з Федерацією футболу Уельсу.

Зазначимо, що це перша перемога «Ріл» після 17-ти матчів. Останній раз «Ріл» перемагав 23-го жовтня 2015-го року, коли він переміг «Ейрбас» з рахунком 1:0. При цьому в попередній грі з «Порт Талбот», що відбулася 28-го березня, «Ріл» програв з рахунком 0:4.

На початку сезону футболісти, які виступають в валлійській Прем’єр-лізі, підписали декларацію, яка забороняє їм робити ставки на матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?