Екс-зірка «МЮ» Рой Кін пішов на мирову з букмекером, який його образив

Рейтинг Букмекерів

Знаменитий ірландський екс-футболіст Рой Кін і букмекерська компанія Paddy Power не потішать прихильників «сальних» деталей публічним судовим розглядом. Позов Кіна до букмекера за звинуваченням у неправомірному використанні його зображення в рекламних цілях був відкликаний, сторони уклали мирову угоду.

Рой Кін образився на букмекерів за використання його зображення

Рой Кін образився на букмекерів за використання його зображення

Нагадаємо, що Paddy Power розлютила колишнього зоряного хавбека «Манчестер Юнайтед» і збірної Ірландії своїм контроверсійним рекламним плакатом величезних розмірів. Встановлений на вантажівці, гігантський рекламний носій минулого червня вразив жителів Дубліна напередодні матчу відбіркового турніру до Євро-2016 між національними командами Ірландії та Шотландії. На плакаті Кін був представлений в образі головного героя культового фільму «Хоробре серце». Зображення супроводжувалося вкрай провокаційним написом.

Розлютившись на провокаторів з Paddy Power, відомий своєю імпульсивністю 44-річний бородатий ірландець негайно доручив адвокатам розпочати підготовку судового позову. Кін ініціював розгляд в Арбітражному суді, бізнес-підрозділі Верховного суду Ірландії. Колишній півзахисник звинувачував комерсантів не тільки у неправомірному використанні його зображення, але і нанесенні моральної шкоди вульгарними висловами політичного спрямування.

У результаті сторони владнали розбіжності мирно і без метання склянок в залі суду. Деталі мирової угоди не розголошуються. Але, судячи з усього, Рой Кін не залишився розчарованим.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?