Екс-гравець «Редінга»: пристрасть до ставок зруйнувала мою кар’єру

Рейтинг Букмекерів

Колишній півзахисник англійських «Редінга» і «Кроулі Таун» Скотт Девіс в ексклюзивному інтерв’ю Crawley News повідомив, що пристрасть до азартних ігор стала причиною його деградації як професійного футболіста. У найбожевільніші дні доходило до того, що він встигав робити ставки в перервах матчів із власною участю.

Першу ставку Скотт зробив у 19 років

Першу ставку Скотт зробив у 19 років

27-річний хавбек, в даний час виступає в шостому футбольному дивізіоні Англії, за його словами, він зміг врятуватися від пристрасті до безладного беттінга лише після курсу реабілітації, який пройшов минулого літа.

«Мій рівень ніколи не викликав сумнівів. Менеджери намагалися побудувати гру навколо мене», – говорить Девіс, який досі впевнений у своїй достатній майстерності. «Але мій розум був зосереджений не на футболі, а на речах поза полем», – з прикрістю додає футболіст, який колись подавав чималі надії.

Скотт зізнається, що виявився абсолютно безпорадним перед спокусою великих виграшів і повністю втратив контроль над собою. Однак зараз Девіс переконує в тому, що згубна звичка залишилася позаду. Він перестав ставити в букмекерських конторах і навіть розповідає хлопцям з молодіжних футбольних ліг Англії про підводні камені азартних ігор. На даний момент, за словами хавбека, він відчуває себе краще, ніж коли-небудь. Ось тільки, додамо, мрії про якісну кар’єру йому довелося залишити і змиритися зі скнінням на напіваматорському рівні.

Раніше ми розповіли історію Кіта Гіллеспі, екс-гравця «МЮ», який програв більше £7 млн на ставках.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?