Екс-футболіст збірної України звинуватив Миколу Павлова в «договірняках»

Рейтинг Букмекерів

Відомий український футболіст Сергій Кандауров, який грав за збірну України в 90-х, звинуватив колишнього тренера київського «Динамо», полтавської «Ворскли» і маріупольського «Іллічівця» Миколу Павлова в тому, що фахівець нібито організовував договірні матчі.

Кандауров запропонував Павлову написати про те, «як був одним з продовжувачів «договорняків» в Україні»

Журналіст Євген Гресь на своїй сторінці в Facebook зробив пост, опублікувавши посилання на інтерв’ю з тренером Миколою Павловим і назвавши його «найвідповідальнішим тренером в Україні».

Сергій Кандауров, у свою чергу, залишив під ним коментар, в іронічній формі попросивши Павлова розповісти про організацію договірних матчів під час роботи фахівця в «Іллічівці».

«Нехай напише про те, як домовлявся з «Динамо», коли «Іллічівець» тренував (щоб не вилетіти), як був одним з продовжувачів «договорняків» в Україні і як потім рятував цю ж команду, «граючи на контору». Чекаємо і надалі від шанованої людини більше футбольних одкровень», – написав він.

62-річний Микола Павлов почав свою тренерську кар’єру в 1988 році. Впродовж своєї тренерської кар’єри він тренував «Дніпро», був виконуючим обов’язків головного тренера київського «Динамо» і збірної України. Спеціаліст тренував «Іллічівець» з 1997 по 2004, а також з 2012 по 2015 роки.

Варто зазначити, що при Павлові «Іллічівець» жодного разу не вигравав у «Динамо». Маріупольський клуб перемагав киян лише одного разу: в травні 2011 року була здобута перемога з рахунком 3:2. Утім, Павлов тоді очолював «Ворсклу».

Нагадаємо, що недавно президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко заявив, що «Україні необхідні гучні розслідування договірних матчів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?