Андрій Павелко: «Україні необхідні гучні розслідування договірних матчів»

Рейтинг Букмекерів

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко розповів про плани щодо боротьби з договірними матчами в країні.

Андрій Павелко: Україні необхідні гучні розслідування договірних матчів

«Договірні матчі – це ракова пухлина українського футболу. І на цю проблему мені першим звернув увагу П’єрлуїджі Колліна. Доведених до суду результатів дуже мало, а ми всі хочемо максимальних покарань. Сподіваюся, час все розсудить і дасть всім оцінку. Нашій країні потрібні гучні розслідування. Новий голова Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранка якраз і буде захищати чистоту гри», – заявив Павелко в інтерв’ю телепрограмі «ПроФутбол».

Зазначимо, що Баранка офіційно так і не приступив до роботи, а терміни початку його діяльності кілька разів переносилися. За останніми даними, італієць повинен почати роботу в Україні 7 квітня.

Нагадаємо, що букмекери не приймали ставки на 21-й тур Другої ліги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?