Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Конкурс
«Українське класико» до матчу «Шахтар» — «Динамо»

30 000
Вгадайте точний рахунок зустрічі «Шахтар» Донецьк — «Динамо» Київ та отримайте 1 000 гривень

Для участі в акції «Українське класико» клієнт повинен бути зареєстрованим (або пройти процедуру реєстрації) на сайті «Рейтингу Букмекерів» – bookmaker-ratings.com.ua, а також мати акаунт у БК Pin-up.

Клієнт має зробити прогноз на точний рахунок в матчі грандів українського чемпіонату «Шахтар» — «Динамо» (10.11, 17:00) в коментарях до акційної сторінки.

У коментарі обов’язково має бути вказаний рахунок матчу та ID аккаунта на сайті Pin-up (ID можна подивитися в розділі «Профіль» в особистому кабінеті сайту)

Приклад конкурсного коментаря: «Шахтар» — «Динамо» — 1:1, Pin-up ID: 6123987.

Перші 30 клієнтів, які вгадають точний рахунок в коментарях, отримають на рахунок у БК Pin-up по 1000 гривень!

Прогнози в коментарях приймаються в період з 7.11 по 10.11.2019 до 17:00 за київським часом.

Конкурс «Українське класико» до матчу «Шахтар» — «Динамо»

Правила та умови

  1. Для всіх учасників цієї акції діє правило однієї спроби. Можна залишити тільки один конкурсний коментар для одного аккаунта на сайті Pin-up. При розміщенні декількох коментарів з використанням ID одного і того ж облікового запису Pin-up в облік конкурсу буде прийнято тільки перший за хронологією. Також і при розміщенні декількох коментарів з одного аккаунта на сайті РБ (але з різними ID акаунтів Pin-up) в облік конкурсу буде прийнято тільки перший за хронологією.
  2. Якщо точний рахунок вгадають більше 30 учасників, які залишили коментарі, то фрібет на рахунок отримають перші 30 учасників в хронологічному порядку, які залишили коментарі.
  3. Переможців буде оголошено 07.11. Зарахування на рахунок відбувається впродовж 48 годин після закінчення конкурсного матчу.
  4. Нарахування виграшу відбувається у вигляді фрібета на рахунок в Pin-up. Фрібет (безкоштовна ставка) — це бонус клієнта за участь в акції, спеціальній пропозиції і т.д. Від звичайної ставки він відрізняється тим, що при здійсненні парі ви не ризикуєте своїми грошима. При розрахунку ставки, зробленої на фрібет, на баланс вашого рахунку зараховується чистий виграш, без урахування суми безкоштовної ставки. Для прикладу: зроблена ставка на 1 000 UAH з балансу «фрібета» на коефіцієнт 1.95 в разі виграшу даної ставки, виграш розраховується: 1 000 * 1.95 = 1 950 далі 1 950 – 1000 (сума ставки) = 950 UAH отже, 950 UAH – це сума, яка буде автоматично переведена на основний баланс клієнта (тобто «виграш по фрібету»). Виграш з фрібета доступний для подальших ставок на сайті Pin-up або для створення заявки на виведення коштів.
  5. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр на порушення правил і/або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т.д., компанія залишає за собою право анулювати видані цим рахункам бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
  6. Акція носить розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, які призводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесності гри.
  7. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
  8. Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтинг Букмекерів» і членів їх сімей заборонено.

Бажаємо всім учасникам точних прогнозів і яскравої гри грандів українського футболу в матчі «Шахтар» — «Динамо»!

Подивитися огляд букмекерської компанії Pin-up та залишити відгук

Коментарі 12
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт