Конкурс
«Фаворит тижня» до матчів Ліги чемпіонів

$1000
Вгадай рахунки двох матчів Ліги чемпіонів і виграй тисячу баксів від «РБ» і Favbet!

Раді представити новий конкурс на нашому сайті «Фаворит тижня», в рамках якого розігруємо 1000 доларів щотижня разом з нашим партнером Favbet. Ти вмієш передбачати футбольні поєдинки? Покажи свій хист!

Для участі в конкурсі потрібно:

 1. Пройти просту реєстрацію на сайті «Рейтингу Букмекерів» – bookmaker-ratings.com.ua.
 2. У коментарях сторінки конкурсу написати точний рахунок двох матчів 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» Загреб – «Шахтар» (6.11 22:00) і «Боруссія» Дортмунд – «Інтер» (5.11 22:00), а також вказати ID рахунку в БК Favbet.

Приклад конкурсного коментаря: «Динамо» Загреб – «Шахтар» – 1:2, «Боруссія» Дортмунд – «Інтер» – 3:0. ID – 1368759.

Залишати можна тільки один коментар з одного акаунту. Враховуються коментарі, написані до 18:00 5 листопада 2019 року.

Умови конкурсу та порядок видачі призів:

 1. За підсумками двох матчів переможець отримає 1000 доларів на свій рахунок (бонус не потрібно відігравати та робити перший депозит) у БК Favbet. Якщо тих, хто вгадав, буде  декілька, то призовий фонд розділиться між ними.
 2. Початок конкурсу 29.10 – кінець прийому прогнозів 05.11 до 18:00;
 3. Переможця (-ці) буде оголошено 07.11.
 4. Бонус буде нараховано наступного робочого дня після оголошення переможця (-ів).
 5. Суму бонусу буде нараховано у валюті вашого рахунку за курсом станом на день завершення конкурсу.
 6. Кошти можна отримати винятково на ігровий рахунок на сайті FavBet. Для того, щоб отримати кошти, вам потрібно створити гаманець та верифікувати акаунт. Бонус у вигляді грошей на рахунок потрібно буде прийняти у особистому кабінеті у розділі «бонуси».
 7. Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтинг Букмекерів» і членів їх сімей заборонено.
 8. Заборонено навмисне створення кількох акаунтів для підвищення шансів на перемогу у конкурсі. Всі переможці проходитимуть перевірку на предмет цього.
 9. До участі в конкурсі допускаються особи, які досягли повноліття в країні громадянства. Ми залишаємо за собою право запитати копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та вік учасника. Ми залишаємо за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника в разі порушення ним цього правила.
 10. Компанія FavBet залишає за собою право відмовити учаснику у нарахуванні бонусу, якщо за ним будуть помічені наступні порушення: вказання недостовірної інформації при реєстрації на сайті FavBet, мультиакаунтинг (реєстрація однією особою більше одного ігрового акаунту), шахрайство (використання акаунтів, які вам не належать).
 11. Організатор залишає за собою право змінити правила і умови конкурсу в будь-який момент без попереднього повідомлення про це учасників конкурсу, але постарається донести інформацію про це.

Бажаємо усім точних прогнозів і чесної гри!

Прочитати огляд чи залишити відгук про БК Favbet

Коментарі 50
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт