«Час Перших» до топових матчів грудня

5 000
Вгадай хвилину і автора першого голу та отримай до 5 000 гривень від «РБ»!

Здоровеньки були! Пацани, під`їхав ще один крутий конкурс від «Рейтингу Букмекерів», який дозволить вам поповнити ваші кишені напередодні Нового року.

Правилами він схожий на серію конкурсів «Машина часу», в якій багато хто з вас брав участь на наших сторінках у соц мережах.  Тут теж треба вгадати автора першого голу хоча б в одному з матчів, але, на відміну від «Машини Часу» ви одразу можете випустити всі п`ять куль по запропонованих нами зустрічах. І чим більше влучань, то більше приз!

Отже, заплановано 5 конкурсних матчів. Призовий фонд кожної гри  – 1000 гривень. Таким чином, сумарно можна підняти до 5 000 гривень включно. Непогано для такої «роботи», як написання коменту!

Що треба зробити:

1. Увійдіть в свій профіль/зареєструйтеся;
  2. У коментарі під цією сторінку вкажіть хвилину та автора першого голу (рахунок 0:0 не враховується) будь-якого з запропонованих матчів чи навіть усіх одразу.

Анонс конкурсних матчів грудневого етапу із зазначенням дати і початку за київським часом

• 7.12 «Ман Сіті» – «Ман Юнайтед» 19:30
  • 8.12 «Динамо» – «Зоря» 17:00
  • 10.12 «Інтер» – «Барселона» 22:00
  • 11.12 «Шахтар» – «Аталанта» 19:55
  • 12.12 «Динамо» – «Лугано» 19:55

Зверніть увагу!

Прийом коментарів на урахування завершується за 5 хвилин до початку першого матчу, на який ставить учасник. Одній людині заборонено брати участь з декількох сторінок, перевірити це нам раз плюнути. Конкурс проводиться тільки для повнолітніх (18+).

Визначення хвилини й автора проводиться тільки відповідно до зазначених в офіційних джерелах даних. Якщо дані в офіційних джерелах відрізняються, тоді рішення ухвалюється на розсуд адміністрації.

На автогол ставити можна, при цьому не буде мати значення, хто забив у свої ворота, головне вгадати хвилину і вказати, що буде саме автогол. Якщо хочете поставити на те, що перший гол буде забитий у додатковий час одного з таймів, зробіть ваш коментар вигляду «45+» або «90+». Якщо учасником зазначено, що перший гол буде забитий на 45 хвилині (і вказано варіант «45», а не «45+»), то за умови першого голу, наприклад, на 45+1 хвилині, приз видаватися не буде.

У разі перемоги адміністрація зв’яжеться з вами для отримання призу. При наявності декількох переможців призовий фонд розподіляється порівну між усіма, хто вгадав.

Конкурсні коментарі писати тільки українською мовою!