Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Шахрайство. MostBet відгуки – не виводять гроші

Задоволена USD 762

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Вітаю, зареєструвався в Mostbet на початку грудня. Зробив депозит в $300. Раніше грав в іншій конторі, але перейшов через те що постійно посилання на сайт нові потрібно було шукати і поповнити з українських карток не можна було. В Мостбет одне основне посилання постійно працює і працюють українські картки.

Грав собі як звичайно, треба – зайшов – поставив що хотів і дивлюсь матч.
За 24 дні декілька разів майже не злився, але зробив +462$ (баланс зараз 762$)

Вчора вирішив перший раз вивести кошти, заповнив профіль – подав заявку (подав заявку на 262$). Отримав білий екран при наступному заході на сайт, написав в підтримку, розблокували мені сайт (перший раз таке бачу, а граю я більше 10 років). Типу, навіщо це взагалі робити? В підтримці за барана мене тримали, що це через кукі або браузер поганий. А проблема була що з мобільного, що на з ноутбука. (Якщо що, я веб-розробник і сразу зрозумів що за барана тримають).

Потім розбирались цілий день з тим що кошти не виводяться (десь 3-4 заявки подав, всі “отказано”).
Сьогодні пів ранку підтримка мені писала, що вивід вони одобрюють і помилка в платіжних системах. І ось тільки зараз вони раптово побачили що мій вивід коштів блокує служба безпеки. Ну так, пудрити мізки людям там певно за правило взято.

Їм не сподобалось щось в тому як я граю. На приколі? А як я маю грати? В мінус напевно, тоді взагалі молодець гравець. В мінусі я був, зробив Х2,5 і подаю на вивід частину суми. Ви правила напишіть, що клієнт не може у вас виграти, бо ви забороняєте кошти виводити.

І все що вони сказали робити – це просто грайте, а потім служба безпеки може дозволить вивести.


Да, вижу, что ваши заявки отклонила служба безопасности. Сейчас я расскажу, почему это могло случиться и что делать. Думаю, вы знаете, что наша БК придерживается принципа честной игры. Поэтому система выявляет любые мошеннические действия. Как работают ее алгоритмы — секрет даже для меня. И это хорошо, ведь если бы технологию знали мы с вами, то узнали бы и мошенники. Какие-то ваши действия на сайте вызвали подозрения у нашей системы. Я верю, что у вас нет никакого злого умысла, и это просто случайность. Поэтому сейчас надо показать, что вы честный игрок. Просто продолжайте играть и, главное, соблюдать правила. А через некоторое время попробуйте вывести деньги еще раз. Думаю, все получится 😉

(Грати напевно поки не програєте, щоб доказати що я чесний гравець (напевно чесний гравець це той хто має тільки заносити їм гроші).

Якщо треба, надам скріншоти розмови з підтримкою.
Бажання грати в них немає, хоча сайт приємний. Краще вже ті посилання шукати, платити з комісіями через платіжні системи, ніж в конторах де тебе за ідіота тримають. Більшість відгуків позитивних на контору – фейк.

Коментар РБ:

Кошти виплачені

Опубліковано у: Затримка виплат
Теги:
Всього: 32 скарги на Mostbet (11/3/4/4/10)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт