Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Порушення свого ж регламенту щодо часу виведення коштів, а також введення в оману клієнтів!!!

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Добрий день! Букмекерська контора Паріматч 6 добу не може виплатити кошти, хоча за їх регламентом виплати мають бути від 5 хвилин до 12 годин, а в правилах ,залежно від платіжної системи, ДО 3-х БАНКІВСЬКИХ ДНІВ!
Оператори служби підтримки “під шаблон” все валять на якісь труднощі з платіжною системою, хоча мене це хвилювати не повинно! Як приклад, двоє моїх товаришів,що також грають на Паріматч, без проблем виводять свої кошти з Паріматч!!! Як це пояснити?
Я намагаюся зьясувати де мої кошти (оскільки вони, зі слів операторів, уже надійшли на платіжну систему, тобто кошти вже не в Паріматч, але і мені вони не надійшли)!!! На мої запити, щодо контактних даних платіжної системи – не надають жодної інформації!
Я, звичайно, вибачаюсь, але все це пахне відмиванням коштів…Якщо ж це не відмивання, тоді або в компанії Паріматч за програмне забезпечення Д*БІЛИ відповідають, або сама компанія паріматч з Д*БІЛАМИ співпрацює!
Прошу розібратися! Дякую

Коментар РБ:

На жаль, наразі ця компанія не приймає «Рейтинг Букмекерів» у якості посередника, тому ми не можемо запросити додаткові дані по вашій ситуації та якось на неї вплинути

Опубліковано у: Затримка виплат
Теги:
Всього: 583 скарги на Parimatch (323/5/68/187)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт