Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус

Затримка виплат – 3600 UAH Parimatch – 24 Травня 2022

Проігнорована UAH 3.6 тис.

Орфографія і пунктуація автора скарги збережені.

Доброго дня, шановні!
Практично рік граю в даній конторі. Ставки під перегляд спортивних подій на ТОПові чемпіонати на ліги.
Але, як тільки я виграв колосальну судячи з усього для цієї контори суму в 2600 гривень (1000 гривень останній депозит), зʼясувалося, що абсолютно всі дії за моїм рахунком заблоковано.
Служба підтримки за кожним моїм запитом надавала різну інформацію. Окрім селфі, паспорта вони вимагали один раз тільки одну карту, а інший раз всі карти, навіть ті,яких у мене давно вже немає і ті, які у них в системі визначені як “неідентифіковані”.
Після того, як я, де-кілька разів уточнив, чи достатньо буде запрошеної карти і документів (паспорт) плюс селфі, я надав все необхідне. Селфі не сподобалося (дзеркальне), тому я без жодних проблем зробив те, яке вони вимагали.
Але, наступною вимогою було надати їм виписку по ВСІМ моїх фінансовим операціям по картковому рахунку за травень місяць (тобто, як я витрачав гроші, кому переводив, хто їх переводив мені, які зарахування мені були).
Після цього я відмовився ділитися інформацією, яка абсолютно точно складає банківську таємницю, і яку згідно Законодавства України можна вимагати виключно за рішенням суду і знов попросив закрити мій акаунт.
На що отримав чергові вимоги предоставити їм підтвердження з Google Pay.
Я вважаю, що такі дії компанії Паріматч підтверджують небажання виконувати свої зобовʼязання щодо виплат перед мною, як клієнтом і робиться абсолютно все, щоб затягнути даний процес до нескінченності.

Коментар РБ:

Відведені на розгляд скарги терміни пройшли. Букмекер не надав конкретики по ситуації

Опубліковано у: Затримка виплат
Теги:
Всього: 583 скарги на Parimatch (323/5/68/187)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт