Букмекери: шанси Гілларі Клінтон стати новим президентом США зросли

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill знизила коефіцієнт за ставкою на перемогу Гілларі Клінтон на майбутніх у США президентських виборах після «шквалу чотиризначних ставок на неї».

Шанси Клінтон на перемогу рівні 58%

Шанси Клінтон на перемогу рівні 58%

Ще тиждень тому ймовірність перемоги екс-держсекретаря США Гілларі Клінтон оцінювалася в 1,7. Сьогодні на тріумф явного фаворита серед демократів можна поставити за 1,57. Одночасно перемога в президентських перегонах представника Республіканської партії оцінюється в 2,37.

Немає сумнівів у тому, що саме Клінтон представить Демократичну партію на виборах глави США. Серед республіканців найбільша популярність у мільярдера Дональда Трампа. Однак, його шанси на перемогу у виборах істотно скорочуються.

Сьогодні шанси Клінтон на перемогу, за оцінками соціологів, дорівнюють 58%, Трампа – 22%. Вибори призначені на 8-ме листопада 2016-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?