Matchbook: гравці поставили вже більше $1,5 млн на провал Трампа

Рейтинг Букмекерів

Біржа ставок Matchbook повідомила про те, що обсяг ставок клієнтів на невдачу епатажного мільярдера Дональда Трампа в перегонах за посаду президента США перевищив 1 млн фунтів (близько $1,5 млн) і продовжуватиме зростання.

Експерти впевнені, що тільки Трамп складе конкуренцію екс-держсекретареві Гілларі Клінтон

Експерти впевнені, що тільки Трамп складе конкуренцію екс-держсекретареві Гілларі Клінтон

У компанії також уточнили, що Дональд Трамп і результати його передвиборної гонки є найпривабливішими об’єктами для неспортивних ставок. Песимістично налаштовані щодо Трампа клієнти букмекерських компаній не перестають збільшуватися в кількості, незважаючи на високий рейтинг республіканця.

Саме Трамп, за результатами соціологічних опитувань в США, є лідером серед кандидатів-республіканців, випереджаючи найближчого переслідувача, губернатора Флориди Джеба Буша. Близько 30% республіканців готові віддати свій голос за скандального мільярдера, у той час як за Буша не проти проголосувати близько 15% американців.

У гонці за президентське крісло, за версією букмекерів, лідирує демократ і екс-держсекретар США Гілларі Клінтон. Імовірність її перемоги у виборах президента США, які призначені на 8-ме листопада 2016-го року, оцінюється в 1,7. І це при тому, що Гіларі ще не стала єдиним кандидатом від Демократичної партії. Правда, сумніватися в цьому не доводиться. Гілларі лідирує серед кандидатів-демократів з більш ніж 50% голосів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?