Букмекери: найбільші шанси стати «Міс світу-2015» мають дівчата з Росії та Польщі

Рейтинг Букмекерів

19 грудня в Китаї відбудеться, мабуть, найавторитетніший конкурс краси «Міс світу 2015», в якому візьмуть участь 114 прекрасних представниць слабкої статі. Букмекерські компанії прогнозують перемогу представниці Росії чи Польщі, повідомляє SBC News.

rav

Вперше в історії конкурсу глядачі не зможуть насолодитися красою дівчат у бікіні

В нинішньому році визначити явного фаворита конкурсу дуже складно. Це підтверджують і коефіцієнти за ставками на переможницю «Міс світу». Тим не менш, в лідерах, на думку операторів ставок, знаходяться випускниця Уральського федерального університету Софія Нікітчук з російського Єкатеринбурга та інструктор з верхової їзди Марта Палуцка, представниця Польщі. Ймовірність перемоги кожної з цих дівчат дорівнює 5,0.

У 7,0 оцінюється ймовірність перемоги уродженої таїтянки і громадянки Франції Хінарере Тапуту (закінчила міжнародну бізнес-школу Ватель), а також представниці В’єтнаму Тран-Нгок Лан-Куе, що має ступінь в гуманітарних науках і працює в рідній країні актрисою і ді-джеєм.

Замикає список найбільш ймовірних переможниць «Міс світу» учасниця з Колумбії Марія Алехандра Лопез з коефіцієнтом 9,0. Зараз дівчина навчається в Технологічному університеті Перейра і вивчає промисловий інжиніринг.

Варто відзначити, що вперше в історії конкурсу організатори скасували вихід учасниць в бікіні, порахувавши це дійство безглуздим. Вельми спірне рішення, вважаємо. А як до нього ставитеся ви, шановні читачі «Рейтингу Букмекерів»?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?