Букмекери: Леоненко та Ігор Суркіс прокоментують матч?

Тарас Гончар

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс і колишній футболіст команди Віктор Леоненко регулярно з’ясовують стосунки через пресу. В останньому інтерв’ю власник столичного клубу заявив, що готовий прокоментував з експертом на телеканалі «Футбол» будь-який матч, аби перевірити, хто краще знає футболістів. Букмекери вже оцінили шанси такої події.

Букмекери: Леоненко та Ігор Суркіс прокоментують матч?

Букмекери: Леоненко та Ігор Суркіс прокоментують матч?

Букмекерська компанія Favbet відкрила спеціальну лінію на тему «Ігор Суркіс і Віктор Леоненко прокоментують матч в прямому ефірі телеканалу «Футбол» до 1 січня 2020 року». Зробити ставку, що це відбудеться можна з коефіцієнтом 3,0 (приблизна ймовірність події – 33%).

В останньому інтерв’ю шоу «Вацко Live» Ігор Суркіс кинув виклик Віктору Леоненку.

«Я готовий в відкриту, в прямому ефірі, тільки в прямому, навіть на каналі «Футбол», щоб ні я, ні Леоненко не знав, будь-який матч сісти і з ним прокоментувати. Гарантую вам: я назву з двох складів по картинці 15 футболістів, а він за прізвищами не назве трьох. Будь-яку мазу можу з ним поставити, будь-яку ставку. Як може сьогодні людина сидіти на каналі, критикувати, навіть не дивлячись футбол?», – обурювався президент «Динамо».

Відомий у минулому нападник Віктор Леоненко миттєво відреагував на слова Ігоря Суркіса.

«Мені прізвища гравців знати не потрібно, тому що я розбираю футбол. Кажу в передачі про гру, пояснюю чому програла та чи інша команда. Ще влітку ми повинні були разом з ним розбирати матч за Суперкубок. Якось він це забув. Мабуть, Ігор Михайлович був чимось зайнятий. Суркіс мене, напевно, з Вацком сплутав. Тому що коментатор – Віктор Вацко, а я – Віктор Леоненко», – відповів Леоненко.

Букмекери: Порошенко закріпився в ролі фаворита виборів президента України

Букмекери: «Шахтар» – беззаперечний фаворит УПЛ перед поновленням чемпіонату

«Динамо» та «Зоря» підтримають акцію букмекера проти матчів із фіксованим результатом

БК «Фаворит Спорт» провела ребрендинг

Букмекери знизили коефіцієнт на чемпіонство «Манчестер Сіті» після 29-го туру АПЛ

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?