Букмекерська контора «Фаворит Спорт» не планує пропонувати лінію на баскетбольний чемпіонат групи «Приват»

Олександр Веселов

Баскетбольний чемпіонат Суперліги групи «Приват», який стартує 31-го жовтня, навряд чи буде присутній в лінії букмекерської контори «Фаворит Спорт».

«Фаворит Спорт» не планує пропонувати лінію на чемпіонат групи «Приват»

«Фаворит Спорт» не планує пропонувати лінію на чемпіонат групи «Приват»

Як відомо, Федерація баскетболу України вважає Суперлігу групи «Приват» нелегітимним турніром, а компанія Favbet нещодавно стала титульним спонсором Чемпіонату України з баскетболу.

«В даний момент у нас немає наміру включати Суперлігу групи «Приват» у нашу ігрову лінію, адже цей турнір проходить поза контролем офіційних регулюючих органів країни (а значить, у спортсменів немає будь-якої іншої, окрім фінансової, мотивації, і немає важелів управління ними), тож ми сумніваємось, що він буде чистим і прозорим», – розповів представник «Фаворит Спорт» у своєму інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?