Офіційно: титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу стала БК Favbet

Сергій Деркач

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський підтвердив інформацію про те, що титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу стала БК Favbet.

Favbet - новий спонсор чемпіонату України з баскетболу

Favbet – новий спонсор чемпіонату України з баскетболу

Під час онлайн-конференції на сайті sport.ua президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський розповів про те, як буде називатися майбутній чемпіонат України.

«Турнір буде називатися «Суперліга Фаворит Спорт». Чемпіонат буде проводитися за спонсорської підтримки компанії «Фаворит Спорт».

Контракт вже укладено, більше того, вчора ми одержали перший внесок. Яка сума контракту? Це секрет. Але скажу відразу: набагато менше, ніж отримує футбольна Прем’єр-Ліга від контракту з «Парі-Mатч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?